picker

Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE PRZEDSZKOLE?

Wybór przedszkola to jedna z najważniejszych decyzji każdego rodzica.


Wybierając przedszkole warto poszukać miejsca nowoczesnego, od początku zaprojektowanego i przystosowanego specjalnie dla dzieci, a dzięki temu także w pełni bezpiecznego. Miejsca, które zapewni każdemu dziecku zdrowe, bezpieczne i radosne dzieciństwo, zagwarantuje nadzór nad prawidłowym rozwojem oraz pozwoli wydobyć wszelkie talenty.

Przedszkole ?Prymuski? w pełni wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom!

Nasze przedszkole to nie tylko beztroska zabawa wśród rówieśników, podzielonych na odpowiednie grupy wiekowe.

Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo i zdrowie naszych podopiecznych.

Nasz nowoczesny budynek jest wyposażony w szereg systemów bezpieczeństwa, takich jak odpowiednia instalacja odgromowa, zewnętrzne stalowe rolety (ochrona przed wichurami, nadmiernym słońcem), system wielogodzinnego oświetlenia awaryjnego (w przypadku braków prądu) oraz profesjonalny monitoring zewnętrzny i korytarzy.

Co więcej podłogi wykonane są z atestowanych materiałów o najwyższej klasie antypoślizgowości.

Wybierając nasze przedszkole, możecie być Państwo spokojni o bezpieczeństwo swoich pociech.

Naszym celem jest również zapewnienie dzieciom jak najlepszych warunków pobytu na miarę XXI wieku.

Dużym plusem jest to, że przedszkole mieści się w okolicy lasu.

Ponadto, dzięki rekuperacji, mamy pełen dostęp do świeżego powietrza z niską zawartością dwutlenku węgla i wilgotności (bez konieczności przewietrzania), bez względu na porę dnia i roku oraz zwiększone bezpieczeństwo związane z zamkniętymi oknami i drzwiami (brak zimnych przeciągów, owadów).

Instalacja rekuperatorów w naszym przedszkolu została zaprojektowana ze szczególną dbałością o ochronę zdrowia dzieci oraz ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusów i bakterii.

Zaawansowana technologia takiej instalacji gwarantuje pełną likwidację bakterii, wirusów, zarodników pleśni i grzybów, a także innych alergenów z powietrza nawiewanego, co w zdecydowany sposób ogranicza zachorowalność oraz rozprzestrzenianie się chorób.

Wynikiem tego jest, znacząco zmniejszona nieobecność w przedszkolu i maksimum komfortu naszych małych podopiecznych!!!

Brak niebezpiecznych grzejników, oraz zastosowanie ogrzewania podłogowego, przystosowanego dla dzieci, które dzięki odzyskowi ciepła z powietrza i ciągłej wentylacji, nie osiąga wysokich temperatur, jest najlepszym rozwiązaniem dla placówek przedszkolnych.

Naszą Kadrę tworzy zespół młodych, a zarazem doświadczonych, wykwalifikowanych i kreatywnych nauczycieli, dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę. Do swojej pracy wdrażają nowe osiągnięcia dydaktyki w zakresie nauczania, rozwijania zainteresowań i uzdolnień swoich wychowanków

Pochwalić się mogą wieloma, zakończonymi kursami dotyczącymi pracy z dziećmi.

Przedszkole wspomaga indywidualny rozwój dziecka, w oparciu o jego wrodzony potencjał. Kształtuje i rozwija otwartość dziecka wobec siebie i innych ludzi, uczy zgodnego współdziałania z rówieśnikami.

W naszej placówce, dbamy o harmonijny rozwój psychofizyczny, społeczny, oraz emocjonalny, co jest niezbędne do podjęcia nauki w szkole.

Zapewniamy szeroką gamę zajęć dodatkowych:

języki obce,

zajęcia sportowe,

zajęcia taneczne,

zajęcia plastyczne,

zajęcia rytmiczno-muzyczne,

oraz zajęcia z elementami integracji sensorycznej (do których posiadamy odpowiedni sprzęt),

które nie tylko wspierają wszechstronny rozwój dzieci, ale również pomagają dzieciom odkryć zainteresowania oraz talenty.

W trakcie roku przedszkolnego organizujemy liczne spotkania, warsztaty oraz imprezy integracyjne dla dzieci i rodziców.

Opłata za przedszkole obejmuje cały pakiet oferowanych zajęć dodatkowych, większości wycieczek, przedstawień czy koncertów, dzięki temu wszystkie dzieci korzystają z pełnej oferty przedszkola.

To Top